Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Garisell Eye

Strona główna » O Garisell Eye

Garisell Eye to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji okolic oka z tendencją do powstawania worków pod oczami. Produkowane są w laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, które obecne jest na rynku od 2015 roku.

Verdelab-ikonaGarisell Eye stworzyliśmy jako markę, która uzupełniałaby lukę w postaci braku dobrych kosmetyków pod oczy. Dla nas oznaczało to preparaty bazujące na składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego o wysokiej koncentracji, które będą skomponowane tak, aby w pełni dbać o skórę okolic oka, ze szczególnym uwzględnieniem worków. Tak właśnie powstał Garisell Eyemówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Naturalne składniki aktywne to podstawa

To właśnie naturalne składniki aktywne odgrywają wiodącą rolę w preparatach Garisell Eye. Ich optymalna kompozycja skutkuje poprawą nawilżenia, poprawą mikrokrążenia, a co za tym idzie – zmniejszeniem worków – a także działaniem przeciwzmarszczkowym. Wykorzystujemy dobroczynne działanie między innymi: skwalanu roślinnego, niacynamidu, witaminy C, czy ekstraktu z zielonej herbaty.

Produkt powinien zostać zużyty w ciągu 24 miesięcy.

Są to składniki, które nie tylko nie wykazują pozytywnego wpływu na skórę, a więc z naszego punku widzenia ich stosowanie jest bezcelowe, ale przede wszystkim mogą wpływać na skórę negatywnie. Mogą powodować wysuszenie i podrażnienie. Niektóre składniki uważa się nawet za kancerogenne.

marta bożenda_kosmetolog Analizując składy produktów Garisell Eye można zauważyć, że są one niesamowicie skoncentrowane, a więc skuteczne, a przy tym łagodne dla delikatnej skóry oczu. Znajdziemy tu liczne roślinne ekstrakty oraz olejki, które zredukują worki, opóźnią starzenie się skóry, ujędrnią i nawilżą. Jest to idealny sposób na codzienną, bezpieczną pielęgnację skóry w okolicy oczumówi Marta Bożenda, kosmetolog

Mówimy NIE testowaniu na zwierzętach

Uważamy, że nie można darzyć szacunkiem natury i zapominać o dobrym traktowaniu zwierząt. Dlatego nasze kosmetyki Garisell Eye nie są i nie były testowane na zwierzętach.

Oto dlaczego warto wybrać Garisell Eye!

Garisell Eye to idealny wybór dla wszystkich konsumentów, którzy poszukają preparatów o skoncentrowanym, skutecznym, a jednocześnie bezpiecznym działaniu. Stosujemy składniki aktywne pochodzenia naturalnego, które stanowią podstawę naszych preparatów. Nie ma tu miejsca na szkodliwe dodatki. Ponadto produkty Garisell Eye nie są testowane na zwierzętach.

Garisell Eye to kosmetyki powstałe z poszanowaniem delikatnej okolicy oczu oraz zdrowia skóry i całego ciała.

Opinie o Garisell Eye - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊