Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Kurze łapki – jak powstają?

Strona główna » Blog » Kurze łapki – jak powstają?

Kurze łapki są utrapieniem wielu kobiet. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ faktycznie dodają one lat i nie wyglądają zbyt estetycznie. Na całe szczęście jest coraz więcej sposobów na to, aby kurze łapki pod oczami przestały być aż tak widoczne. Należy jedynie wiedzieć, jakie kosmetyki stosować i jak często, aby problem stał się mniej uporczywy.

Czym są kurze łapki i jak wyglądają?

Na pewno już na samym początku warto wspomnieć, że kurze łapki to nieestetyczne zmarszczki, które tworzą się najczęściej w okolicach oczu. Dodają one lat i mają charakterystyczny wygląd kurzej łapki. Głównie dlatego, że odchodzą one od zewnętrznego kącika oka i rozszerzają się w kierunku skroni. Są szczególnie widoczne zwłaszcza w przypadku mrużenia oczu, czy ich rozciągania. Kurze łapki wokół oczu niestety dodają lat i sprawiają, że samo spojrzenie wygląda na zmęczone i ciężkie. To właśnie z tego powodu coraz więcej osób stara się zwalczyć kurze łapki. Są na to pewne sposoby, które stosowane regularnie pozwalają zobaczyć efekty.

Polecamy artykuł: worki pod oczami

Jak zwalczyć kurze łapki?

Kurze łapki, tak jak było już wspomniane, z całą pewnością nie są estetyczne i dodają spojrzeniu ciężkości. Warto jednak wiedzieć, że można zwalczyć kurze łapki, ale potrzeba wytrwałości i czasu. Na pewno najlepszym pomysłem będzie krem pod oczy na kurze łapki. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na jego skład. Przede wszystkim powinien on być naturalny i zawierać dużo składników działających głęboko w warstwach skóry. Tylko wtedy będzie można uznać, że taki krem faktycznie przyczynia się do tego, aby kurze łapki zniknęły.

Uwaga!

TERAZ na stronie garisell.pl na hasło rabat10 otrzymasz 10% rabatu na krem na worki pod oczami Garisell Eye. Kliknij i sprawdź!

Kurze łapki na twarzy

Warto pamiętać o tym, że krem musi być nakładany regularnie, czyli, zarówno rano, jak i wieczorem i trzeba postępować tak każdego dnia. W przeciwnym razie nigdy nie zauważy się pozytywnych rezultatów, na których chyba każdemu zależy. Krem sam w sobie powinien posiadać lekką formułę. Dzięki temu szybciej się wchłania i nie obciąża dodatkowo skóry, która w okolicy oczu jest naprawdę bardzo delikatna. Taki krem najlepiej jest wklepywać opuszkami palców. Dzięki temu skóra nie będzie się dodatkowo rozciągać. Jest to bardzo ważne. Dzięki temu kurze łapki z czasem zaczną stawać się coraz mniej widoczne, aż finalnie znikną całkowicie.

Jakie właściwości powinien posiadać odpowiednio dobrany krem na kurze łapki? Na pewno wskazać trzeba:

  • właściwości nawilżające,
  • wygładzające,
  • zmniejszające zmarszczki,
  • odbudowujące.

Dzięki tym składnikom skóra będzie jędrniejsza, a na takiej zmarszczki pojawiają się o wiele wolniej. Także właściwości nawilżające są bardzo istotne, ponieważ pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia, który spłyca zmarszczki

Kurze łapki są dość popularnym problemem. Na pewno nie wyglądają estetycznie, ponieważ całej twarzy dodają one lat. Pojawiają się dlatego, ponieważ skóra w tej okolicy traci jędrność, albo jest nieodpowiednio nawilżona. Można temu jednak odpowiednio zaradzić, stosując dopasowane kosmetyki, które sprawiają, że zmarszczki ulegają spłyceniu i nie są już tak bardzo widoczne. Na pewno warto tego spróbować, ponieważ odpowiedni krem może przynieść naprawdę efektowne rezultaty, o które warto walczyć.

Krem na worki pod oczami Garisell Eye

ZAMÓW GARISELL EYE
SKUTECZNE NAWILŻENIE TWOJEJ CERY ZAMÓW


Bibliografia

1. Raszeja-Kotelba B., Bohdanowicz D., Problemy dermatologiczne okresu starzenia się 2002
2. Jakimowicz-Klein B., Zmarszczki możesz je pokonać, 2006
3. Del Rosso J.Q., Kosmetyki o działaniu nawilżającym, 2006

9 głosów

Komentarze

becia - 2020-08-01 10:07:20

sama mam kurze łapki i zaczynam się powoli się wdrażać w masaże i ćwiczenia na mięśnie koło oczu i mam nadzieję, że będzie lepiej.

limetka - 2020-07-17 15:55:10

myślałam, że kurze łapki robią się koło 40-tki, a ja obecnie mam 26 i już widzę co się dzieje! no tragedia!

Opinie o Garisell Eye - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊