Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

HIFU na worki pod oczami – jak działa?

Strona główna » Blog » HIFU na worki pod oczami – jak działa?

HIFU na worki pod oczami to zabieg cieszący się dosyć dużą popularnością, zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej. Zanim jednak zdecydujemy o poddaniu się mu, dobrze byłoby się czegoś o nim dowiedzieć. W szczególności warto byłoby zdobyć wiedzę na temat tego, jak przebiega zabieg. Warto byłoby także mieć świadomość tego, jak postępować po zabiegu i jakich konkretnie rezultatów można się spodziewać. 

HIFU na worki pod oczami w jaki sposób przebiegaHIFU na worki pod oczami – w jaki sposób przebiega?

HIFU na worki pod oczami nie jest zabiegiem o jakimś szczególnie skomplikowanym przebiegu. Jest on możliwy dzięki dobrodziejstwu fal ultradźwiękowych. Podczas zabiegu, bezpośrednio do oczyszczonej skóry przykładana jest głowica urządzenia emitującego wspomniane ultradźwięki. Co ciekawe, głębokość penetracji jest dobierana indywidualnie, do konkretnej pacjentki lub pacjenta. Wiele zależy od wyjściowej kondycji naskórka oraz od efektów, jakie pragnie się uzyskać.

Zobacz jak skutecznie zwalczyć worki pod oczami

HIFU na worki pod oczami – jak przygotować się do zabiegu i jak postępować po nim?

HIFU na worki pod oczami to zabieg, który nie wymaga żadnego szczególnego przygotowania. To doskonała wiadomość dla osób, które martwią się o to, że przed HIFU należy podjąć jakieś kroki. Wystarczające będzie zgłoszenie się w dniu zabiegu do kliniki medycyny estetycznej bez makijażu. Bardzo ważne jest jednak to, aby szczerze odpowiadać na pytania osoby, która będzie wykonywała zabieg. Istnieją bowiem pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Wśród nich należy wymienić chociażby ciążę oraz okres karmienia piersią. Aktywne infekcje także sprawiają, że u konkretnej osoby nie można wykonać zabiegu. Do przeciwwskazań należą również choroby nowotworowe oraz intensywna opalenizna. Zabieg HIFU pod oczy nie wymaga także żadnej rekonwalescencji. Po zabiegu nie trzeba zatem aplikować na skórę jakichś szczególnych kosmetyków. Wystarczy zatem powrót do swoich standardowych nawyków pielęgnacyjnych.

W skórę można zatem wklepywać swój ulubiony krem pod oczy. Dobrze byłoby, gdyby był to kosmetyk bazujący na starannie wyselekcjonowanych składnikach aktywnych pochodzenia naturalnego.

Krem na worki pod oczami Garisell Eye

GARISELL EYE
ODŻYWCZE SERUM POD OCZY ZAMÓW!

HIFU na worki pod oczami – jakie efekty można uzyskać i jak wiele zabiegów należy wykonać?

HIFU na worki pod oczami jest zabiegiem, który wystarczy wykonać raz. W odróżnieniu od wielu innych zabiegów medycyny estetycznej nie jest niezbędne wykonywanie go w kilku seriach. Wydaje się więc, że HIFU to świetny zabieg dla zabieganych i cierpiących na chroniczny brak czasu osób.

Dzięki wspomnianemu zabiegowi można będzie przede wszystkim: 

  • zmniejszyć wiotkość skóry
  • intensywnie nawilżyć i dogłębnie zregenerować skórę
  • pozbyć się worków
  • zmniejszyć widoczność oznak starzenia się skóry
  • wyrównać koloryt naskórka

Co ciekawe, zabieg HIFU powoduje efekty, które mają szansę utrzymać się nawet do dwóch lat. Po tym czasie zabieg można oczywiście powtórzyć, jeżeli poczujemy taką potrzebę.

Podsumowując, bez trudu można wysnuć wniosek o skuteczności zabiegu HIFU na skórę w okolicy oczu. Dzięki temu zabiegowi można chociażby zmniejszyć widoczność uciążliwych zmarszczek. Na tym jednak nie koniec. Dzięki HIFU skóra się również lepiej nawilżona. Przebieg zabiegu nie jest skomplikowany i nie wymaga jakiegoś specjalnego przygotowania.


Bibliografia:

1. S Mukherjee, A. Date, V. Patravale, H. C. Korting, Al. Roeder and G. Weindl, Retinoids in the treatment of skin aging: an overview of clinical efficacy and safety, Clin Interv Aging. 2006 Dec; 1(4): 327–348.
2. M. Zasada, E.Budzisz, Retinoids: active molecules influencing skin structure formation in cosmetic and dermatological treatments, Postepy Dermatol Alergol. 2019 Aug; 36(4): 392–397.
3. J. Rodzeń, A. Ciszek Zastosowanie kwasów owocowych i retinolu w zabiegach na okolice oczu u kobiet w wieku powyżej 50 lat, Kosmetologia Estetyczna 4 / 2016 / vol. 5, 358

1 głosów

Komentarze

kowalewska - 2023-07-10 08:51:37

mialam kilka serii hifu na wroki pod oczami i totalnie polecam. zdecydowanie warto isc na zabieg jak ma sie duze problemy. teraz trzymam sie tylko diety i pielegnacji by nic nie wrocilo do mnie.

Wienia - 2023-06-07 19:30:21

Patrzyłam na efekty przed i po i robią wrażenie :O

Opinie o Garisell Eye - od naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊